laupäev, 12. märts 2016

2 ja 3/12

jep, me oleme elus. veebruar jäi vahele, upsi. tho liiga palju ei juhunud ka, niiet pole hullu.

Riks on maailma kõige vingem poni, nii ongi.

veebruaris käisin vähe, kooliga olid asjad nagu olid. käisime põhiliselt karjamaal sõitmas, paar korda põllul ka. üldiselt oli päris hea kõik, ei mäleta otseselt sellist päeva, kus oleksin pigem negatiivsete emotsioonidega koju läinud. häääästi palju oli mängu ka, vahel kõõlusin enda rõõmuks seljas ka. karjamaa hea koht, seal see mõnus saareke ja selle taga pime nurk, mille juures käimist tore harjutada. ehk siis bondimise aega oli ka palju. ega muud palju pole, loll olin ka, et üles ei kirjutanud asju kohe..

aga
uuel perioodil nüüd uue hooga ja siiani kõik beyond perfect. hakkasime vaikselt ükspäev käima kaelarihmaga pesuboksi ja tagasi. esimesed paar korda olid jube toredad, siis ükskord suurest ärevusest otsustas teises suunas minna, aga asi lõppes ikkagi sellega, et tuli ise mu juurde tagasi ja läksime sinna, kuhu vaja. sealt edasi on kõik jube tore olnud. nüüd siis viimased paar korda kui olen käinud, siis ilma milletagi. he rocks! i mean, aasta? tagasi me ei käinud koplist väljas :D
also! me jõudsime ükspäev nii kaugele, et ma võtsin ennast kokku ja vedasin meid kodust eemale. algul käisime muidugi paar korda käekõrval jalutamas külatee poole, aga kunagi eriti kaugele ei jõudnud. samas, kui arvestada seda, et mingi 4? kuud tagasi ei saanud me käekõrval isegi kraavist mööda, rääkimata muidugi isegi kraavini jõudmisest. anyway, oleme vast 3 korda käinud nüüdseks üksi külatee peal jalutamas. iga kord on ta ikkagi supertubli olnud, kuigi viimasel kahel korral on olnud streik kraavi juures. sellest oleme isegi suht kiiresti üle saanud ja edasi liikunud. jano alati on kodu poole veits kiire, aga see.. no lihtsalt on nii.
korra läksime metsas ka. üksi. terve tee oli suht selline selga-maha, edaspidi peaks seda muutuste arvu vähendama. aga riks oli ikkagi supertubli, jalutasime kraavini. seekord siis metsas oleva kraavini :D kuigi see tegelikkuses vist sama kraav üldse :D

kuna olen pidanud nii palju kirjanditega tegelema viimasel ajal, siis selle postituse lõpetan nii, et
in conclusion, riks on kõige vingem poni ja mul on motivatsiooni aina juurde tulnud. uuesti postitada ei luba, eks see mingihetk tuleb.
peace.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar